עצמון ייעוץ בע"מ

עצמון ייעוץ בע"מ הינה חברה שעוסקת בייעוץ וייבוא ברחבי העולם, לחברה ולעומד בראשה יש ניסיון נצבר של ייבוא ושינוע מוצרים וסחורות בעולם מזה 35 שנה, לחברה יש משרדים בסין ונציגויות האירופה וארה"ב,
המיטות שלנו מיובאות מסין, אנחנו לא מסתירים את זה ומציגים את זה בגאווה, למה? 

כל הייצור העולמי היום מתקיים במזרח עם דגש על סין.
המפעלים הגדולים בעולם של אפל, מרצדס ב.מ.וו מסכים ועוד שלל מותגים קיימים בסין.

מדוע לקנות מסין?
איכות – כיום במרבית התעשיות ניתן להגיע בסין לאיכויות גבוהות של ייצור אשר לא נופלות מאיכות הייצור במערב. התקינה הסינית הרשמית השתפרה אף היא וממשיכה במגמת השיפור. ניסיון וידע צבור – תולדה של שלושה עשורים של פעילות יצרנית חסרת תקדים.

סין נפתחה לעולם הרחב בשנת 1978 עם כינון הרפורמות ומדיניות הדלת הפתוחה. • בשנות ה- 80 הרכש מסין היה עדיין מוגבל יחסית עקב חסמים עסקיים, תרבותיים וכלכליים. • בשנות ה- 90 התחזק והתבסס הייצור הסיני, אולם עד סוף העשור לערך הרכש מסין נשען בעיקר על ייצור המוני, עתיר כוח אדם וזול. בהתאם האיכויות היו מוגבלות. • בסוף שנות ה- 90 חל שיפור דרמטי ביכולות הייצור, הטכנולוגיה, העיצוב והמיתוג של הייצור הסיני.
השינוי הגדול התרחש בתחילת המאה ה- 21, עם הצהרת הכוונות של הממשל הסיני כי סין צועדת לקראת עידן טכנולוגי חדש, בו לתעשיות הנחותות יהיה פחות ופחות מקום. בהתאם, עודדה סין קניית ידע ניהולי וטכנולוגי לטובת ייצור איכותי ברמות הבינוניות והגבוהות. •בשנים אלו החלו לזלוג "תעשיות נחותות" למדינות עולם שלישי שכנות, למשל טקסטיל לקמבודיה וויאטנם. •בשנת 2011 עם פרסום תוכנית החומש הוגדרו מחדש סדרי העדיפויות הלאומיים בסין, כאשר מגמת הביסוס הטכנולוגי על חשבון הייצור המוני והזול מתחזקת.

מדוע להמשיך לקנות מסין? • איכות – כיום במרבית התעשיות ניתן להגיע בסין לאיכויות גבוהות של ייצור אשר לא נופלות מאיכות הייצור במערב. התקינה הסינית הרשמית השתפרה אף היא וממשיכה במגמת השיפור. • ניסיון וידע צבור – תולדה של שלושה עשורים של פעילות יצרנית חסרת תקדים. בא לידי ביטוי בתהליכי ייצור, חידושים ורלוונטיות לתעשייה. • Scale of Economy – התעשיה הסינית רכשה לעצמה יתרון בכך שכל התעשיות התומכות התרחבו והתמקמו בסמיכות גאוגרפית. (תעשיית הברזים למשל – יציקות, ידיות, ציפוי כרום, מנגנונים, צינורות)

מכוני פילאטיס זכאים לתנאים מיוחדים ברכישה של שלושה מכשירים ומעלה. ניתן להתרשם מהמיטות גם במכון בי פילאטיס בראש העין.